מפיקי חתונות

מפיקי חתונות


למפיקי חתונות ייחוד מסויים משאר מפיקי האירועים בכלל, עליהם בתהליך של ארגון חתונות לשים לב אם כן לפרטים הקטנים ויצירתם תלויה בעיקר באופן בחירת הספקים לאירוע. בחירת הספקים הנה התהליך הראשוני המהווה את בסיס האירוע כולו.
אנו משתמשים בשירותי הספקים האיכותיים והמקצועיים ביותר בתחום! לכולם נסיון עתיר שנים וידע רב לגבי טרנדים קיימים בענף האירועים והפקת חתונות בפרט. 
אנו פועלים מתוך הבנה שעבודת צוות משותפת עם הספקים הנכונים מבחינה מקצועית ואישית באווירה של שתוף פעולה ועזרה הדדית תסייע לאין שאור בהצלחת האירוע.
אטרקציות לאירועים

הקו המנחה מפיקי חתונות לשילוב תוכן מקורי בתהליך הפקת חתונות הוא חשיבה יצירתית, המשלבת אומנות והפקה תחת קורת גג אחת. אנו עובדים עם מיטב ספקי התוכן לאירועים, אשר בראשם במאים מוכשרים ומציעים שילוב רפרטואר עשיר ומגוון של הרכבים מוסיקליים ייחודיים, אמנים מוכרים,קבוצות יוצרות, מופעי תיאטרון רחוב ואלמנטים תיאטרליים ייחודיים.
מוסיקה לאירועים

שילוב מוסיקה חיה בהפקת חתונות חיונית להעצמת השמחה והדינאמיקה בו. אך בבחירת ה"אנסמבל" הנכון לאירוע אין להקל ראש. בחירת תוכנית אומנותית לאירוע צריכה להתבסס על אופיו, איכותו ותמהיל אורחיו. אנו עובדים מול האומנים הגדולים ביותר בארץ ,ויודעים לצוות הרכבים מוסיקליים מנצחים לאירוע. היתרון בשימוש מפיקי חתונות הוא הידע והנסיון בתחום זה. בידינו אינספור רעיונות מקוריים לשילוב הופעות מקוריות ואיכותיות אשר ישוו לכל אירוע אווירה בלתי נשכחת.
קייטרינג לאירועים

אחד הנושאים החשובים והמהותיים בכל הפקה הינו בחירת ספק הקייטרינג. 
סגנונות ההגשה אירועים השתכללו מעט והיום אנו עדים לחברות קייטרינג רבות שמציעות אירוח בדרכים שונות כגון: ארוחת טאפסים, הגשה למרכזי שולחן, הגשה אישית, מטבח פתוח לעיני האורחים, חצי מזנון חצי הגשה, קוקטייל פארטי בסגנון finger food וכמובן מזנונים-בופה.
בהפקת חתונות האוכל הינו חלק בלתי נפרד מהקונספט, מהתוכן ומהעיצוב. לדוגמא בחתונה לבנה בשבועות נבחר קייטרינג חלבי מעולה והאוכל יוגש ויעוצב ל גבי עגלות חציר או כל מימד ישראלי אחר. בחתונה בקונספט אלף לילה ולילה נגיש אוכל בסגנון מזרחי שהוא אגב להיט בקרב העשירונים העליונים בשנים האחרונות....!
בתהליך ארגון חתונות ההחלטה לגבי בחירת הקייטרינג תיעשה בתחילת התהליך, יחד עם בחירת המקום והקונספט. 
בבואנו לבחור חברת קייטרינג לאירוע יש לבדוק גם דברים "לוגיסטיים" כגון: נושא הביטוח, הרישיונות , הכשרות וגם דברים הקשורים ללוגסיטיקה תפעולית כגון : טיב המלצרים והברמנים, מה הם לובשים בחתונה, רמת השירות לאורחי החתונה, ידיעת שפות אם יש צורך, קצב הוצאות המנות בחתונה עצמה וכל נושא ניהול החתונה ביום האירוע. כל זאת לפני שהגענו לשלב בחירת תפריט החתונה. 
לגבי בחירת תפריט החתונה יש לשים לב לתפריט מגוון הכולל בשר, דגים , עוף וגם אופציות צמחוניות. יש לקחת בחשבון את טעם כלל האורחים המוזמנים לחתונה, מאפייני כשרות ולא רק את הטעם הספציפי של בני הזוג הנישאים.
שרותי בר לאירועים

בר אלכוהול באירוע אינו מספק רק שירות משקאות לאורחים, הבר מהווה חלק מההצגה כולה. בדומה למקומות בילוי עדכניים, הבר מהווה את מרכז האירוע ובעיצומה של המסיבה הכול סובב סביבו. על כן אנו מקדישים את מירב מרצנו לשלב בהפקות אירועים ברים ייחודיים אשר מספקים שירותי אלכוהול ברמה הגבוהה ביותר תוך בחירה מדויקת מתוך מגוון המשקאות בהתאם לטעמו של הלקוח וקהל האורחים.
מבנה הבר מהווה חלק משמעותי בעיצוב חלל האירוע. אנו עובדים עם חברות שירותי בר לאירועים אשר מספקות מגוון רחב של ברים בצורות וצבעים שונים המתאימים לכל אירוע.
השרות הוא מעל הכול, ועל כן אנו עובדים עם צוות הברמנים והברמניות המקצועיים והייצוגיים ביותר בארץ.
קיימת אפשרות למיתוג בארים ושימוש בצוות הברמנים כחלק מהתוכן האומנותי ובהתאם לאירועי קונספט.
צילום אירועים

צלמי אירועים במגוון סגנונות שונים אשר תופסים את הרגע הנכון באופן טבעי ובזווית מקצועית דרך הפורמט האיכותי ביותר. מלבד צילום סטילס אשר מנציח את הרגעים החשובים בחייכם, אנו עובדים עם צלמי ווידאו אשר עוסקים בעריכה וחשיבה מקצועית. 
Share by: