הפקת אירועים עסקיים

אירועים עסקיים סגנון האירועים אליהם אנו שואפים, מגדיר מחדש את מושג המקוריות. כבר ביקרנו והיינו בעשרות, אולי אף מאות אירועים סטנדרטיים, תפקידנו לדאוג שהפעם האירוע שלכם יעורר רשמים שונים.
בניית אירוע מתבססת בראש וראשונה על צרכי הלקוחות, על בסיס זה נשתמש בידע, הכלים והניסיון המקצועי שלנו לבנות אירוע מעניין יותר, מפתיע, מרשים, מרגש ומעורר השראה.
עבורנו, אירוע עסקי מקביל ל"סרט אומנותי", יש לבחור תסריט לאירוע, במאי, תסריטאי, תפאורה, שחקנים, וכמובן חברת הפקה. ע"י בחירה מוקפדת של אותם בעלי תפקידים נגשים אירוע אשר ממלא את כל חמשת המרכיבים לאירוע שווקי מוצלח! רעיון, התרגשות, הפתעה, הגשמה, שיתוף וזיכרונות...
אנו לומדים רבות על אופי החברה או המוצר, ו"מנתחים" את ה-DNA, אנו שואבים השראה ממטרות האירוע ואופי המותג, ועל פי קריטריונים אלו בונים אירוע תכליתי ויוצא דופן.
ההתמחות שלנו כוללת עיצוב אירוע בהתאם לצבעי המותג או החברה, שימוש באלמנטים חדשים וייחודיים להמחשה והבלטה של הקונספט, עיצוב וניצול נכון של חללים לבניית האירוע מבחינת המרכיבים השונים, בחירה קולינארית מדויקת, ושילוב תוכנית אמנותית עדכנית מקורית ואיכותית.
אנו משקיעים מחשבה רבה בקישור נכון של הצבעים לאלמנטים השונים באירוע כאשר הקו המנחה הנו "פחות זה יותר", ניתן להשיג אירוע מדהים גם תוך שימוש באלמנטים ספורים אך מדוייקים בבחירת קונספט איכותי.
שם המשחק בכל סוג של אירוע הוא יצירת אווירה מתאימה. חיבור הרמוני של המרכיבים הנכונים, בליווי שרותי הפקה מקצועיים ואובייקטיביים ,יסייעו להשגת מטרה זו.
Share by: