מפיקי אירועים

מפיקי אירועים


מפיקי אירועים לחסכון בזמן

לאחר שהסתגלתם להתרגשות הראשונית שלפני אירוע, המסמל נקודת ציון חשובה ומשמעותית בחייכם, מגיע הרגע המכריע בו צריך להתחיל לארגן את המאורע ההיסטורי.
זוהי תקופה מרגשת ומעוררת ציפייה, והנכם משתוקקים כבר להתחיל בהכנות ובארגון בכוחות עצמכם. (או שלא!). כשניגשתם למשימה, אתם עשויים להיווכח כי אין הדבר פשוט כפי שחשבתם, הדבר עשוי לגזול זמן רב, ואף לצור מתחים רבים ומיותרים.עד לא מכבר מפיקי אירועים נחשבו למותרה אשר נצרכת רק ע"י העשירון העליון.
כיום, עם התפתחות תעשיית האירועים, מפיקי אירועים הפכו חיוניים ואף הכרחיים לקיום האירוע. מפיקי אירועים יסייעו לכם לקיים אירוע המתוכנן היטב ומשיג את מטרותיו בצורה הטובה ביותר.תכנון והפקת אירוע מצריכים שעות רבות של תכנון אינספור פרטים. זמן תכנון ממוצע של אירוע פרטי מוצלח דורש מעל ל-250 שעות.
זמן שווה לששה שבועות עבודה רציפים! אתם, בעלי עיסוקים ועבודה יכולים להשקיע כמה שעות בערבים או במהלך סופי השבוע על מנת לתכנן את אירוע החשוב ביותר בחייכם. מפיקי אירועים, אשר זוהי עבודתם וכל עיסוקים ישקיעו זמן ומחשבה בתכנון האירוע, וימלאו אחר כל בקשותכם.
תכנון אירוע זוהי משימה שוחקת מאוד בהתחשב בעבודה ובאורח חיינו האינטנסיבי. מפיקי אירועים הפועלים בצמוד אליכם, יטפלו בכל המשימות המאומצות על מנת שאתם תוכלו ליהנות מתהליך ההכנות לאירוע.
מפיקי אירועים מקצועיים ומהימנים יבצעו את עבודות התחקיר עבורכם, וידעו להשתמש בניסיון והידע שצברו על מנת לבחור את הספקים הנכונים לאירוע , וזאת בהתאמה מושלמת לצרכיכם האינדיווידואליים, מרכיבי אישיותכם, והחשוב מכל, בהתאם לתקציב האירוע.

 מפיקי אירועים להפחתת מתחים

כאשר אתם נעזרים בשירותיהם של מפיקי אירועים, משמע שהנכם יכולים ליהנות מהטבת מקבלי ההחלטות מבלי להצטרך לדאוג לתהליך המסורבל של אופן התפעול והיישום של האירוע.
התכנון המוקפד ושילוב הספקים הטובים ביותר בתיאום הפקתי נכון ומקצועי, יפחית באופן דרסטי את הסכנה לחבלות ביום האירוע. מפיקי אירועים טובים ומנוסים יבטיחו כי כל האספקטים באירוע שלכם מטופלים היטב, החל ממכפלת של מכנס או חליפת החתן שנפרמה, וכלה במקרי חרום בזמן אמת, כגון: מערכת תאורה שקרסה (לא עלינו).
פיקוח צמוד של חברת הפקות אירועים וסיוע של מפיקי אירועים, יבטיחו כי אתם ובני משפחתכם תוכלו ליהנות מהחגיגה בהנאה ובנחת.

מפיקי אירועים והפניית מומחים

הפקות אירועים וארגון חתונות בפרט מאוד מזכירים הפקת תיאטרון: יש לך את "הכוכבים"-בעלי האירוע, המתחתנים, חתן, כלה, חתן בר מצווה, כלת בת מצווה, וכו', את "הקאסט"-בני המשפחה,חברים, "התלבושות": שמלת כלה, חליפת חתן, "הלוקיישן"- אולם, גן אירועים, בית כנסת, בית מלון "התפאורה":
עיצוב אירוע,פרחים,במות, ווילונות,חופה "צוות ההקמה" שלך- מעצבי אירועים, חברות קייטרינג, חברות בר לאירועים,תאורה לאירוע, ,הגברה, דיג'יי וכו.
וכמובן "התסריט"-מוטיב האירוע, סגנונו, מהלך האירוע ותכנון מוקפד של הטקס עצמו. ולעיתים אף " פחד במה"... באם אתה רוצה להיות מסוגל להירגע ולבלות ביום החשוב הזה, הכול צריך לתפקד על מנת ש"ההצגה" תעבור בשלום.
סיוע של מפיקי אירועים יצור מצב בו כל הדאגות נעלמות. דאגות כמו כמו "האם הפרחים שהזמנו במיוחד הגיעו בזמן?
או שהשושבין אולי שכח את הטבעת? הם לטיפולם של מפיקי האירועים מפיקי אירועים אחראים יהיו שם על מנת לדאוג לכל הפרטים הללו ולשאר המהלכים שיעברו באופן חלק.

 מפיקי אירועים לחסכון בכסף

כ-80,000 ישראלים, בכל שנה ללא הבדל צבע, גיל, עדה ומין - אך בעלי מאפיין חשוב ומרכזי: כולם נמצאים בשלב ההכנות לחתונה, כלומר בתקופה שבין שנה עד שבוע לפני חתונתם.
שוק החתונות בישראל מגלגל למעלה מ-2 מיליארד (!) שקל בשנה, וכל זאת ע"י 800 בתי עסק לשכירות מקום בלבד, ועשרות אלפי בתי עסק נוספים המשמשים כספקים נלווים.
זוגות בשלבי ארגון חתונה, נמצאים בשלב בו הם מוכנים להוצאות ניכרות - עשרות אלפי ולפעמים גם מאות אלפי שקלים. כמעט ואפשר לומר שהשאלה היא לא "האם להוציא כסף?"
אלא "היכן להוציא את הכסף?"
חברת הפקות אירועים אמינה ומקצועית תסייע לך להישאר במסגרת התקציב, ומפיקי אירועים מנוסים ידעו להשתמש בתקציב הקיים בצורה חכמה ואפקטיבית. מרבית חברות הפקות אירועים גובות עמלות גבוהות מספקי האירוע אותו הם מפיקים, אשר מייקרות את סך עלויותיו, עליכם להשתמש באינטואיציות שיש לכם, ולברור מפיקי אירועים ששמים את הצלחת האירוע שלכם בראש מעייניהם, ועל כן ידעו להשתמש בתקציב בצורה הוגנת.
כולם מכירים את המשפט "אין סוף להוצאות..." רובינו רוצים אירוע מושלם ומושקע, אך צריכים להבין כי לכל דבר יש מחיר. עליכם לקבוע מראש מסגרת תקציבית לאירוע שלכם ולקבוע כי החריגה ממנו לא תעלה על 10% בסיום האירוע.
מפיקי אירועים הוגנים ואמינים יסייעו לכם בכך, ויציעו דף הערכה לפירוט הוצאות מסודר, על פיו ניתן יהיה לסרטט תמונת אירוע ראשונית.
מפיקי אירועים טובים ידעו להשתמש בתקציב הקיים ויתכננו אירוע אשר יצור רושם של אירוע שהופק בתקציב גבוה יותר.

מפיקי אירועים, איך בוחרים?

כאשר בוחרים חברת הפקת אירועים, או מפיקי אירועים לאירוע גדול כמו חתונה מפוארת או כל אירוע מורכב אחר, יש לברור על פי קריטריונים של ידע וניסיון בהפקת אירועים.
יש לשאול שאלות ולבקש לראות חומר מקצועי מאירועים קודמים, לשוחח עם לקוחות קודמים ולקבל המלצות. לצד שאלות אלו, ובעת תכנון האירוע עם המפיק שלכם, היכנסו לנעליהם של קהל האורחים ושאלו את עצמכם את השאלות הנכונות: האם האירוע יהיה מרשים מספיק או מרגש, האם האווירה בו נעימה או מעוררת השראה?
אם התשובה היא כן, אתם בדרך הנכונה.
Share by: