אודות

אודות


אורלי רפאלי החלה את דרכה המקצועית בגיל מאוד צעיר, כבר בתקופת שירותה הצבאי במהלכו עסקה ביחסי ציבור והבאת מובילי דעת קהל למסיבות מועדונים ואירועים בתל אביב. עם התפתחות חיי הלילה החלה להפיק מסיבות קונספט ואירועים מיוחדים. לאחר שירותה הצבאי, החלה ללמוד לתואר ראשון בתקשורת וניהול ובמקביל עבדה כדיילת אוויר בחברת אל על, וזכתה לראות מקומות ותרבויות שונות בעולם אשר היוו השראה לרעיונות וסגנונות חדשים ליצירת אירועי נושא.
מיד לאחר סיום עבודתה כדיילת אוויר פתחה את חברת ההפקות הראשונה שלה אשר התמחתה בנשפים לבתי ספר. משם עברה לנהל את פורטל "לילה" בשיתוף עם אתר YNET של ידיעות אחרונות. במהלך עבודתה מול גורמים בולטים בחיי הלילה והאירועים של תל אביב רכשה ידע רב ניסיון מקצועי בעבודת שטח ועבודה אדמיניסטרטיבית והחשוב מכל קשרים עם גורמים הקשורים לחיי הלילה של תל אביב וספקים אשר גדלו יחד עמה והפכו לספקים מובילים בתחום הפקות האירועים.
"המקצוע בחר בי ולא ההפך" פניות רבות של לקוחות ומכרים רבים בבקשה לסיוע במציאת מקום לאירוע, די ג'יי, הגברה, עיצוב ועוד היו המניע הטבעי לפתיחת משרד ההפקות ORH בשנת 2003.
מאז ועד היום הפיקה אורלי עשרות אירועים מכל הסוגים ורכשה ידע וניסיון רב. אין ספק שההתמדה האהבה העצומה למקצוע והיושרה מקצועית הובילו אותה להיבחר בשנת 2013 ע"י מגזין פורבס לחמש המפיקות המובילות בישראל.

אנו מאמינים כי באיכות אין פשרות! ואנו מבינים באיכות. 
על כן תפקידנו הוא לשמש כבקרי איכות לגבי מרכיבי האירוע והרעיונות המשולבים בו. בחירה נכונה, המבוססת על ניסיון קודם, של צוות ההקמה יסייע להצלחת האירוע ושמירה על אווירה נעימה וחיובית במהלכו. גם אנו מאמינים כי "אלוהים הוא בפרטים הקטנים". תשומת הלב שלנו לפרטים מתחדשת כל הזמן לגבי כל האספקטים בעבודתנו. אנו משתמשים באמצעים החדישים ביותר לתכנון ובנייה של אירוע. החל מהדמיה וויזואלית ועד ליישום כל הפרטים הקטנים ביותר לשחזור מדויק שלה. אנו פועלים לפי שיטה קבועה אשר מסמנת וי על כל פרט ופרט באירוע. וההשקפה עליה אנו מתבססים היא ש"היקום הוא הגבול..."כל חלום ניתן להגשים כאשר מדובר באירוע של חייכם.

Share by: