ארגון חתונות

ארגון חתונות


ה.ב.נ.ה. של צרכי לקוחותנו בשילוב ידע מקצועי יישומי, הנם אבני יסוד בתהליך ארגון חתונות בלתי נשכחות.

הקשבה

עבורנו, הפקת אירועים משמעה הפלגה אל מעבר לגבולות של ארגון אירוע סטנדרטי או עיצוב אירועים מיוחדים. בתהליך ארגון חתונות או כל אירוע פרטי אנו אוספים חוויות ורגשות של הלקוח, ותוך בנייה נכונה של פרטים, יוצרים ציפייה והתרגשות חיובית לקראתו.
הפעולה הראשונית המנחה אותנו בעבודה מול לקוחותנו הנה "הקשבה". אנו משלבים ידע ונסיון עשיר, תוך התבססות על חלומותיו ואילוציו של כל לקוח לגבי האירוע. זאת בכל האספקטים: בחירת רעיון לאירועי קונספט,או מוטיב מרכזי לאירוע לפי הסגנון הייחודי להם וטעמם האישי, בחירת מקומות לאירועים:, אולם, גן אירועים, בית כנסת, בית מלון, אירוע בחצר הבית או בחירת לוקיישן לאירוע בטבע, עיצוב אירוע, שילוב חברת קייטרינג בהתאם לטעמם הקולינארי ,בחירת די ג'יי השולט בסגנון מוסיקה המתאימה לקהל האורחים, הופעה, הרכב קבלת פנים או תכנית אמנותית מיוחדת וכו'. 
מפיקי אירועים מיומניםומנוסים ידעו ללוות תהליך ארגון חתונות בהתאם לדרישות וצרכי לקוחותיו, תוך שילוב כל המרכיבים יחדיו בהרמוניה המתאימה לאירוע מוצלח וזורם ...
אנו מתחייבים לליווי צמוד והדוק של תהליך בניית האירוע ומתן מענה לכל צרכי לקוחותינו בכל הנוגע לאירוע אותו אנו מפיקים.
בקרת איכות

מושג הפקות אירועים כולל אינספור מרכיבים ונספחים אותם יש לחבר באופן שיצור תמונת אירוע הומוגנית ושונה. אנו שמים דגש על כל אותם מרכיבים, החל מבניית רעיון לאירועי קונספט מנצחים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, עבודה מול הספקים הטובים והאיכותיים ביותר בתחום, ועד שימוש באלמנטים לא קונבנציונאליים בעיצוב אירועים להתוויית גורם ההפתעה והיייחודיות בו.
אנו מאמינים כי באיכות אין פשרות! ואנו מבינים באיכות. על כן תפקידנו הוא לשמש כבקרי איכות לגבי מרכיבי האירוע והרעיונות המשולבים בו. בחירה נכונה, המבוססת על ניסיון קודם, של צוות ההקמה יסייע להצלחת האירוע ושמירה על אווירה נעימה וחיובית במהלכו. גם אנו מאמינים כי "אלוהים הוא בפרטים הקטנים". תשומת הלב שלנו לפרטים מתחדשת כל הזמן לגבי כל האספקטים בעבודתנו. אנו משתמשים באמצעים החדישים ביותר לתכנון ובנייה של אירוע. החל מהדמיה וויזואלית ועד ליישום כל הפרטים הקטנים ביותר לשחזור מדויק שלה. אנו פועלים לפי שיטה קבועה אשר מסמנת וי על כל פרט ופרט באירוע. וההשקפה עליה אנו מתבססים היא ש"היקום הוא הגבול..."כל חלום ניתן להגשים כאשר מדובר באירוע של חייכם!
ניהול וארגון אירוע

מבחן האמת הוא ביום קיום האירוע המיוחל.בבחירת צוות ההפקה שלנו, אנו מסתמכים על תכונות אופי החיוניות לתפקוד יעיל ושוטף.
מפיקי אירועים ומפיקי חתונות בפרט, חייבים להצטייד בידע טכני ומקצועי עשיר על מנת להפיק את האירוע בזמן אמת. עליהם לעמוד בלוחות זמנים מדויקים תוך יכולת תמרון במצבי לחץ, לסגל כושר אלתור גבוה, לשמור על יחסי אנוש, לדעת להפגין אסרטיביות מדודה, ולהיות בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה.
עליהם להיות נוכח ביום האירוע החל מראשית ההקמות, מרגע הגעת משאית הציוד הראשונה ועד לעזיבת משאית הפריקה האחרונה. בעת ניהול האירוע אנו פועלים לפי לוחות זמנים אשר נקבעו מראש, ועם זאת מיומנים בתמרון התאמתי לזרימת האירוע בזמן אמת.
במקביל לניהול האירוע, חשוב לנו לשמוע תגובות הערות והארות, ולפתור כל בעיה גם בזמן אמת.                                                                                                              
כל זאת אנו עושים תוך שמירה על טהרת אמינות מקצועית ואישית,יסודיות ואחריות,ייצוגיות הולמת, מתן יחס חם, סבלני וסובלני, וכמובן לעולם מתוך אנרגיה חיובית וחיוך כנה.
הוצאות

חברות הפקות אירועים אמינות ומקצועיות יסייעו לך להישאר במסגרת התקציב ותשכיל להשתמש בתקציב הקיים בצורה חכמה ואפקטיבית. ברוב המקרים מפיקי אירועים גובים עמלות גבוהות מספקי האירוע אותו הם מפיקים, אשר מייקרות את סך עלויותיו. אנו מציעים שיטה שונה אשר מוזילה באופן ניכר את העלויות שלכם. 
בזכות קשרים ארוכי הטווח עם ספקי האירועים הטובים ביותר בתחום, יש באפשרותנו להציע מחירים נוחים במיוחד! הפרש התשלום בעקבות אותן הנחות, יופנה לעלויות שכירת שרותינו ושדרוג האירוע ברמה ניכרת.
בכך יושגו כל מטרות האירוע במסגרת התקציב המקורי שהצבתם מראש, ותמנעו מחריגות מיותרות. 
בידינו יש את הידע הנדרש והניסיון לחלק את התקציב נכון לטובת האירוע. אנו מציעים שקיפות מלאה ורמת אמינות גבוהה בכל הקשור לעלויות האירוע, תוך שמירה על איכויות וסגנון יוקרתי.

חשוב לדעת כי חברות הפקה גדולות בעלות מספר רב של עובדים, משרדים, והוצאות גדולות נוספות,באופן טבעי תגבנה סכומים גבוהים יותר כשכר הפקה לשם מימון אותן הוצאות.

פעילותנו האינטנסיבית מתבצעת תחת קורת בית הפקה חם ואינטימי, המעניק יחס אישי ומקצועי לחלוטין, המחזיק בידע קריאטיבי ועדכני, ובעל רמות ביצוע טכניות וניהוליות מצוינות, כל זאת ללא הוצאות או "מניירות" מיותרות! נשמח להיפגש עמכם ולפרוט הערכת מחיר ראשונית לאירוע שלכם, תוך מתן הצעות ייעול והכוונה. אנו מתחייבים לעמוד בתקציב האירוע, וע"י שילוב של טכניקות הפקה מתקדמות, נשווה לו רושם של אירוע המתוקצב גבוה יותר ובאופן ניכר.
Share by: