אירועי קונספט

אירועי קונספט


אירועי קונספט בתחום האירועים הפרטיים:

משימה לא פשוטה היא בניעור שלל הקונוטציות הנלוות למילה "אירוע חתונה"...
ע"י שימוש בשירותי הפקה לאירוע פרטי ניתן בהחלט לשבור מיתוסים ישנים, להכיר ולגעת באפיקים חדשים אשר יקנו ליום החשוב בחייכם קסם, ייחודיות אינדיווידואליות, והרגשה מדהימה של הגשמה. המומחיות שלנו היא ביצירת אווירה נכונה ומיוחדת בכל אירוע, אשר מתחילה בהעלאה או פיתוח של אינספור רעיונות לאירוע, המבוססים על קונספט מובנה מראש .בתהליך הרכבת אירוע אנו אוספים חוויות ורגשות של הלקוח, ניתן לשאוב השראה מעולם הספרים או הדמיון, אגדות עבר, סרט טוב, וכו'. כל פרט ומשאלת לב מקבלים חיים באירוע ו"השמים הם הגבול..." 
אירוע בסגנון המאה ה-18, אירוע ברוח שנות העשרים, השישים או שמונים, אירוע מודרני עתידני, סיפור מהאגדות, אירועים המבוססים על סרטים: בר מצווה "בסגנון הארי פוטר", חתונה בסגנון "מטריקס", "חתונת הפתעה"
הכול אפשרי! 
קל מאוד לפול במלכודת ה"קיטצ'יות" בתכנון אירוע קונספט. אנו, כגורם אובייקטיבי נדע לפרוט כל אלמנט באופן שישיג את מטרות אותו קונספט, אך ישמור על אופי מקורי וקלאסי.
 אירועי קונספט בתחום האירועים העסקיים:
סגנון האירועים אליהם אנו שואפים, מגדיר מחדש את מושג המקוריות. כבר ביקרנו והיינו בעשרות, אולי אף מאות אירועים סטנדרטיים, תפקידנו לדאוג שהפעם האירוע שלכם יעורר רשמים שונים.
בניית אירוע מתבססת בראש וראשונה על צרכי הלקוחות, על בסיס זה נשתמש בידע, הכלים והניסיון המקצועי שלנו לבנות אירוע מעניין יותר, מפתיע, מרשים, מרגש ומעורר השראה.
עבורנו, אירוע עסקי מקביל ל"סרט אומנותי", יש לבחור תסריט לאירוע, במאי, תסריטאי, תפאורה, שחקנים, וכמובן חברת הפקה. ע"י בחירה מוקפדת של אותם בעלי תפקידים נגשים אירוע אשר ממלא את כל חמשת המרכיבים לאירוע שווקי מוצלח! רעיון, התרגשות, הפתעה, הגשמה, שיתוף וזיכרונות...
אנו לומדים רבות על אופי החברה או המוצר, ו"מנתחים" את ה-DNA, אנו שואבים השראה ממטרות האירוע ואופי המותג, ועל פי קריטריונים אלו בונים אירוע תכליתי ויוצא דופן.
ההתמחות שלנו כוללת עיצוב אירוע בהתאם לצבעי המותג או החברה, שימוש באלמנטים חדשים וייחודיים להמחשה והבלטה של הקונספט, עיצוב וניצול נכון של חללים לבניית האירוע מבחינת המרכיבים השונים, בחירה קולינארית מדויקת, ושילוב תוכנית אמנותית עדכנית מקורית ואיכותית.
אנו משקיעים מחשבה רבה בקישור נכון של הצבעים לאלמנטים השונים באירוע כאשר הקו המנחה הנו "פחות זה יותר", ניתן להשיג אירוע מדהים גם תוך שימוש באלמנטים ספורים אך מדוייקים בבחירת קונספט איכותי.
שם המשחק בכל סוג של אירוע הוא יצירת אווירה מתאימה. חיבור הרמוני של המרכיבים הנכונים, בליווי שרותי הפקה מקצועיים ואובייקטיביים ,יסייעו להשגת מטרה זו.
צרו קשר
Share by: