אירועי השקה ויחסי ציבור

אירועי השקה ויחסי ציבור


אורלי רפאלי-הורי החלה את פועלה בתחום ההפקות ויחסי הציבור בשנת 1995 ועסקה בהפקות אירועים לסירוגין עד להקמת משרד הפקות פרטי בשנת 2003. 

בעקבות פעילות יחסי ציבור ממושכת, צברנו ניסיון רב, אנו חיים ומכירים את המקצוע על בוריו ועל כן מבינים היטב כיצד לבנות אירוע מתוקשר ואפקטיבי.

אירוע יחסי ציבור, אשר תוכנן והופק ע"י האנשים הנכונים, ייצר תהודה ואימפקט תקשורתי אפקטיביים יותר מכל אמצעי פרסום ושווק אחר.
אנו מתמחים באירועי השקות וגאלה של חברות מסחריות קטנות וגדולות. ועושים זאת באמצעות שילוב כמה מרכיבים עיקריים החיוניים להשגת אירוע מנצח:
         ארגון והפקת האירוע בידי מומחים.
         שדרוג האירוע באמצעות הזמנת מובילי דעת קהל מהבולטים בתחום.
         צוות מרב אמצעי התקשורת לסיקור האירוע.
מטרת אירוע יחסי ציבור הנה "להגיע לכמה שיותר בכמה שפחות". ע"י העלאת רעיון מנצח, הפקת אירוע התואם את אופי ומטרות המותג, והבאת מובילי דעת קהל מתוך האוכלוסייה הרלוונטית, אנו נצור אירוע אשר "יכה גלים" לאורך זמן ומרחב.
לא די באירוע מתוקשר ליצירת הדים, יש לדאוג במקביל לסיקור נרחב ע"י אמצעי התקשורת והמדיה השונים, יחסינו הקרובים עם אותם גורמים, בעקבות עבודה משותפת עם משרדי יחסי הציבור הגדולים והמובילים בישראל, מספקים צורך זה ועונים על דרישות הלקוח לאירוע מסוקר ומתוקשר במימדים אשר יתבעו מושג חדש למונח יחסי ציבור ופרסום.
צרו קשר
Share by: